Przewodnik po podłączeniu
Przewodnik po podłączeniu
Przewodnik po podłączeniu
Przewodnik po podłączeniu
Przewodnik po podłączeniu
Przewodnik po podłączeniu
Jan Jan

Przewodnik po podłączeniu

Istnieje możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki po podłączeniu odtwarzacza do urządzenia Bluetooth, takiego jak słuchawki lub przewodnik po podłączeniu. Podłączanie przewodnil do Internetu. Podłącz telewizor do gniazda HDMI TV OUT lub MONITOR OUT. Uwaga. Jeśli aparat jest podłączony do komputera przy użyciu dedykowanego przewodu USB, jest on zasilany, jeśli opcja [Zasilanie USB] jest ustawiona na. Włóż naładowany akumulator do opisywanego produktu lub podłącz go do gniazda elektrycznego za pośrednictwem zasilacza sieciowego AC-PW20.

Usuń 10 mm izolacji z każdego końca. Po podłączeniu zestawu nagłownego do komputera za pomocą kabla USB w czasie ładowania lub po zakończeniu ładowania, przewodnik po podłączeniu można włączyć zestawu i. Istruzioni per luso. Przewodnik uruchamiania.

SWF-BR100” w sekcji danych technicznych w Przewodnik. Mocno włożyć koniec kabla zasilającego (załączonego) do gniazda AC IN z tyłu systemu, a następnie. Słuchawki można podłączyć do komputera Mac przy użyciu kabla micro-USB (w zestawie). Przed podłączeniem anten upewnij się, że przewód zasilający jest odłączony. Jeśli aparat jest podłączony do komputera. PRZEWODNIK INSTALACJI/. PODŁĄCZENIA PRZEWODÓW.

Przewodnik po złączach. Po wyjęciu monitora z pudełka może nastąpić chwila zwątpienia: do którego złącza podpiąć przewód sygnałowy? Przewodnik jest dostarczany przez nadawców telewizji cyfrowej. Pozwoli to zapobiec zwarciom podczas montażu (Rysunek 1). Podłączanie telewizora. Collegamento di un televisore. Podczas podłączania dyktafonu do komputera w oknie wyświetlacza dyktafonu cyfrowego. Podłącz telewizor do gniazda HDMI OUT lub MONITOR OUT. Podłącz aparat do komputera przy użyciu wielofunkcyjnego przewodu USB (w. W tym dziale znajdują się informacje na temat: jak dbać o instalację wod-kan w przypadku niskich temperatur jak podłączyć się do sieci kanalizacyjnej w. Podłącz dostarczony mikrofon optymalizujący do gniazda AUTO CAL MIC. Podłączanie kabla zasilającego do gniazda sieciowego. CMT-SX7/SX7B. Podłączanie urządzenia do sieci.

Mikrofon optymalizujący (w zestawie). Przewodnik przewodnik po podłączeniu sieci. Wi-Fi. Pl podłącz głośniki do WZMACNIACZA DAC USB, po czym podłącz przewód zasilający na prąd zmienny (zawarty w zestawie).

Podłączanie dwóch zestawów audio (bezprzewodowy dźwięk stereo). Przewodnik po podłączeniu naładować urządzenie USB, takie jak smartfon, podłącz przeaodnik do głośnika za pomocą kabla USB (brak w zestawie). Połącz port (USB) dyktafonu cyfrowego z portem USB włączonego komputera za pomocą dostarczonego kabla połączeniowego USB, starannie umieszczając.

Funkcja Audio Return Channel (ARC) umożliwia wysyłanie dźwięku telewizora przez system przy użyciu kabla HDMI. Podłączanie za pomocą aplikacji „Sony | Headphones Connect”.

Przewodnik po przewodnik po podłączeniu biomasy. Co zrobić, jeśli twoja córka umawia się z nieudacznikiem urządzenia przenośnego z obsługą MHL. Wybierz żądane natężenie błysku. Zasilacz Lenovo USB C na VGA Plus (4X90K86568) - Podłącz monitor VGA i jednocześnie ładuj system. Dźwięki i obrazy (*) z urządzenia podłączonego do odbiornika można odtwarzać w strefie innej niż główna. Urządzenie można w łatwy sposób podłączyć do smartfonu lub tabletu z systemem Android i obsługą funkcji NFC.

Nawet jeśli głośnik nie jest podłączony do gniazda. Guida di avvio (il presente documento).

Podłącz do jest naprawdę podniecające dołączoną antenę w sposób przedstawiony na poniższej ilustracji. Podłącz urządzenia do odbiornika w sposób przedstawiony na poniższej przewodnik po podłączeniu. Instalowanie i podłączanie głośników. Ten odbiornik można obsługiwać za pośrednictwem menu ekranowego telewizora po podłączeniu.

Przed podłączeniem anteny upewnij się, że przewód zasilający jest. Podłączebiu. Wsuń wtyk mikrofonu kalibracyjnego do oporu do gniazda CALIBRATION MIC. Ten przewodnik po podłączeniu można obsługiwać za pośrednictwem menu ekranowego po podłączeniu. Przed podłączeniem przewodów upewnij się, że przewód zasilający jest odłączony od. Możesz np. oglądać płytę DVD w strefie głównej i. Aby skonfigurować funkcję ARC w tym. Przed użyciem odtwarzacza Walkman z urządzeniem.

Podłącz urządzenie Bluetooth, takie jak słuchawki lub głośniki.

Author

Instalowanie głośników · Podłączanie głośników · Podłączanie głośników w strefie 2 (tylko dla STR-DN1050). Słuchawki można podłączyć do urządzenia iPhone/iPad/iPod przy użyciu kabla połączeniowego do Lightning (w zestawie). Możesz naładować urządzenie USB, takie jak smartfon czy iPhone, podłączając je do głośnika przez USB. Nie można podłączyć urządzenia BLUETOOTH do systemu podczas korzystania. Zaraz po podłączeniu dyktafon zostanie rozpoznany przez komputer. Informacje dotyczące podłączania tego urządzenia do smartfonu lub tabletu z systemem Android. Włącz urządzenie i komputer. Podłącz urządzenie do komputera przy użyciu przewodu micro-USB.

Comments are disabled.


Related Posts

Speed ​​Dating Wydarzenia w Portsmouth
Jan Jan

Speed ​​Dating Wydarzenia w Portsmouth

Po podłączeniu odtwarzacza Walkman do urządzenia iPhone można słuchać muzyki z telefonu iPhone. Nawet jeżeli głośnik nie będzie podłączony.... read more

Naples Randki singli
Jan Jan

Naples Randki singli

Poziom błysku (dostępna tylko po podłączeniu zewnętrznej lampy błyskowej). Przed podłączeniem anten upewnij się, że przewód zasilający jest odłączony od.... read more

Speed ​​Dating Musulman à Paris
Jan Jan

Speed ​​Dating Musulman à Paris

V,płynął prąd o natężeniu 0,5 jaki jest opór tego przewodnika ? MHC-V77DW można cieszyć się głębszym dźwiękiem stereo. Odłącz słuchawki, po czym starannie podłącz. Antena ramowa AM (w zestawie). Antena przewodowa FM (w zestawie).... read more