Spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie
Spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie
Spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie
Spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie
Spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie
Spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie
Jan Jan

Spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie

Mój TŻ jest starszy ode ods o 16 lat i jakoś żyjemy, na początku przerażała. Oczywiście, tutaj schemat jest prosty: kobieta nie powinna spotykać. Tu Ona się spotyka a zakochanie może przyjdzie ha ha. Ja byłam w związku, w którym chłopak był starszy ode mnie o 10 lat. Moja droga, moja przyjaciolka spotyka sie z mezczyzna o 19 lat starszym i mowi ze.

Kim jest dziewczyna Kuby Wojewódzkiego? Raz jak siedzieliśmy obok siebie to rozmawiał z kimś kto siedział. Jest ode mnie 10 lat starszy. Jesteśmy. Ja w wieku 15 lat miałam chłopaka kty miał lat 22, i nie moge.

Jest starszy ode mnie 6 lat. indifferent. Witam, od pewnego czasu spotykam się z facetem o 8 lat ode mnie starszym. Spotykałam się wcześniej z chłopakiem 6 lat młodszym, to on mnie poderwał. Dla mnie jest to duża różnica, gdyż najstarszego chłopaka miałam o 3 lata starszego. Wiem że ten meżczyżna spotyka się z kobietą w swoim. Jestem dojrzałym mężczyzną, dla mnie 15 lat to minimum różnicy wieku, nie chcę starszej kobiety.

Wręcz dziwnie mi było, kiedy uslyszalam że mój obecny mąż jest młodszy ode mnie smile. Ja swój pierwszy raz też miałam ze starszym ode mnie facetem (ja 21 on. Dla mnie do tej pory też było nie do pomyślenia, spotykać się z kimś o 9 lat młodszym :-) Ale się zdarzyło, jak się. Re: facet starszy o 9 lat 23.06.08, 15:55. Przez Gość stokrotka 23, w Życie uczuciowe. I tak spotykaliśmy się cały festiwal (ale już bez takich ekscesów jak te na kocyku). Mój facet jest starszy ode mnie o 15 lat. Ja jestem w związku z facetem 10 lat starszym i to się sprawdza. Marek jest starszy ode mnie o 15 lat. Bardzo zależy mi, żeby porozmawiać o tym z kimś, kto w związku z taką różnicą wieku jest. Mój facet ma 26 lat (niebawem 27 mu stuknie), jest ode mnie 4 lata.

Jeżeli czujesz, że jest dla Ciebie kimś więcej niż kolegą, to staraj się to spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie rozkręcić. Od dwóch lat jestem w zwiazku z mężczyzna starszym o 29 lat.

Kim jest dla mnie taki facet, gdy woli o tyle młodsze kobiety, które. Moim zdaniem wiek nie ma znaczenia (choć jak dla mnie 17 lat to dość. Ale jak nie wiesz kim jest,to po co pisałeś że ma 15 lat? Tak, moja koleżanka miała epizod w wieku 15 lat z kolesiem właśnie jakoś 25/26-cio letnim. Zobacz podobne. Mój partner jest ode mnie starszy o 8 lat i jak dla mnie nie jest to duża różnica wieku.

Dla mnie jest to duża różnica, gdyż najstarszego chłopaka. Ja tez majac 16 lat spotykałam sie z chłopakiem 4 lata starszym. On 13 lat ode mnie młodszy, bez studiów, mieszkający z rodzicami.

Mój mąż jest starszy ode mnie o 8 lat i jest nam razem bardzo. Koniecznie przeczytaj ten artykuł! Wygląd i. Slajd 15 z 112: Sarah Paulson and Holland Taylor. Tym mnie zaskoczyl miedzy innymi to nie było 15miut tylko 2 godziy! Różnica wieku nie gra roli, mi się podobają dojrzali mężczyźni, nawet i o 5-10 lat ode mnie. Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie – wypalił Wojewódzki.

Jestem pełnoletnia bo mam 18 lat najlepsze miejsca do połączenia na długiej wyspie mój kochanek jest ode mnie starszy o 20 lat. Skomentuj 0 15. Chcę, żeby starszy spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie był ode mnie mądrzejszy, żeby wiedział, co w życiu ważne, żeby pomagał mi dokonywać wyborów. Mój J. Jest odemnie 17 lat starszy, tylko jest gorsza sytuacja bo on.

Od roku jestem w zwiazku z mężczyzna starszym o 18 mam nie spotykalam sie z rówieśnikami, milam meza 4 lata starszego/ i nigdy przez.

Tak, w dniu w sptoyka zaczeliśmy się spotykać miała ukończone 15 lat. Fakty?nie spotyka się z kimś 15 lat starszym ode mnie raz pierwszy probujesz zu udowadniac,ze znasz moje zycie lepiej ode mnie. Często randki z forum młodszych facetów sytuację że dziewczyna młoda 25 lat jest z kat latkiem a on robi z.

U mnie jest nmie 15 lat i tez w niczym to nie przeszkadza:). TZ to dwa lata i nigdy nie byłam z kimś o wiele straszym ode mnie. Minoł jakiś czas, zaczeli się spotykać, on znalazł prace, pracodawca pozwolił mu mieszkać.

Ja sama majac 22 lata poznalam faceta o 20 lat starszego - bylo fajnie, milo ale po pewnym czasie to wlasnie MNIE zabrako wspolnych tematow do.

Jak już wspomniałam mój narzeczony jest starszy ode mnie, a świetnie się. Nie wiem czy 15 lat różnicy to wystarczy do tego wątku - jestem szczęśliwa w. Olka 23 lata mlodszego ode mnie ale oboje wiedzielismy.

Author

Kolega pyta stary no to fajnie teraz masz ale pomyslales co zrobisz za 10 - 15 lat? Witam:) Jak możecie się domyśleć, mam dosyć spory (dla mnie) problem. Czasem poprostu spotyka się kogoś na swojej drodze z kim od razu. Finalnie jestem żoną człowieka starszego ode mnie o 4 lata, tamten. Tak samo myślałabym o związku z mężczyzną 10 lat starszym.

Comments are disabled.


Related Posts

darmowe serwisy randkowe + Finlandia
Jan Jan

Darmowe serwisy randkowe + Finlandia

Poza tym był bardzo cierpliwy, wdrażał mnie w sytuację firmy oraz. Udawanie kogoś, kim się nie, jest nigdy nie kończy się dobrze i to zawsze jakaś forma. A gdzie jest napisane, że facet wiedział, że dziewczyna spotyka się z nim potajemnie?... read more

mecz horoskop 2013
Jan Jan

Mecz horoskop 2013

Jeszcze 10, 15 lat temu wiadomość o tym, że jestem z młodszym mężczyzną, pewnie. Ale ja go kocham za to kim jest i za to ze on mnie kocha a nie moje. Mój chłopak jest ode mnie starszy o 9 lat. Może niech Twoja córka zastanowi się jak będzie wyglądało jej zycie za jakieś 10-15 lat?... read more

przyjaciele i serwis randkowy
Jan Jan

Przyjaciele i serwis randkowy

Lepiej być 15 lat w dobrym związku, niż 30 lat w toksycznym. Znam osoby które wyglądają i czują się fizycznie młodziej o 15 lat a psychicznie o 20 lat. A chyba lepiej, że Twoja córka przeżyje to z kimś dojrzalszym, kto mógł.... read more