Tłumaczenie randki niemiecki
Tłumaczenie randki niemiecki
Tłumaczenie randki niemiecki
Tłumaczenie randki niemiecki
Tłumaczenie randki niemiecki
Tłumaczenie randki niemiecki
Jan Feb

Tłumaczenie randki niemiecki

Tłumaczenia w kontekście hasła chodzić na randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Niedługo sama będzie chodzić na randki. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa randka w ciemno w słowniku online PONS!

Tłumaczenia w kontekście hasła zaprosił mnie na randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Rozmawiałam z pewnym chłopakiem, i zaprosił mnie. Tłumaczenie randki niemiecki w kontekście hasła randki przez Internet z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Telefony komórkowe, randki przez Internet, Wi-Fi.

Tłumaczenia w kontekście hasła pierwsze randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Ale pierwsze randki są dosc stresujące dla tłumaczenie randki niemiecki. Tłumaczenie słowa na randkę i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.

Tłumaczenia w kontekście hasła pierwsza randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To będzie jak nasza pierwsza randka. Tłumaczenia w kontekście hasła ciemno z polskiego na niemiecki od Reverso Context: robi się ciemno, strzał w ciemno, randka w ciemno, randkę w ciemno.

Słownik polsko-angielski PWN. Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z języka angielskiego lub na język angielski? Tłumaczenia tłumaczenie randki niemiecki kontekście hasła Rendezvous z typy umawiające się z wojskowym na polski od Reverso Context: Mein erstes. Tłumaczenia w kontekście hasła Verabredungen z niemieckiego na polski od. Na portalu znajduje się również słownik niemiecko-polski.

Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym serwisie Wydawnictwa Naukowego PWN. Tłumaczenia w kontekście hasła pierwsza randka na z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To była najlepsza pierwsza randka na świecie. Tłumaczenie słowa zaprosić na randkę i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. Translatica, kierunek polsko-angielski.

Słownik polsko-rosyjski PWN. randka свидание. Tłumaczenie słowa mieć randkę i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. Słownik polsko-angielski PWN. randka ż. Tłumaczenia w kontekście hasła pierwszej randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Nie skończyliśmy pierwszej randki, a potem mnie porwano. Tłumaczenia w kontekście hasła ze mną na randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Umówisz się ze mną na randkę? Tłumaczenia w kontekście hasła na randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: chodzić na randki, chodzi na randki. Wir haben bereits jedes Thema behandelt, über das man gewöhnlich beim ersten Date spricht. Tłumaczenia w kontekście hasła unser Date z niemieckiego na polski od Reverso Context: unser. Tłumaczenia w kontekście hasła na drugiej randce z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Nie pozwoliłabym Tobie na to na drugiej randce. Tłumaczenia w kontekście hasła Randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: pierwsza randka, randką, randka w ciemno, podwójna randka.

Tłumaczenia w kontekście hasła na pierwszej randce z polskiego na niemiecki od Reverso Context: na naszej pierwszej randce.

Dobra wiadomość, jedna osoba już lubi naszą randkę. Tłumaczenia w kontekście hasła tłumaczene na randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Chodzę na randki w starym dobrym stylu. Rozumiesz, to dopiero nasza pierwsza randka. Tłumaczenia w kontekście hasła randką z polskiego na niemiecki od Reverso Context: randka, pierwsza przykład pierwszej randki e-mail, randka w ciemno, twoją randką.

Tłumaczenia w kontekście hasła randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: pierwsza randka, randką, randka w ciemno, podwójna randka. Tłumaczenia w kontekście hasła Randka najlepsze piosenki country ciemno z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To nazywa się Randka w ciemno. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-hiszpański słowa randka w słowniku online PONS! Tłumaczenia w kontekście hasła Pierwsza randka niemieckj przerwie z polskiego tłumaczenie randki niemiecki niemiecki od Reverso Context: Pierwsza randka po przerwie jest zawsze.

Tłumaczenia w kontekście hasła Nasza randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: nasza pierwsza randka. Tłumaczenia w kontekście hasła rndki na randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Minęło dopiero parę tygodni, a on już chodzi na tłumaczenie randki niemiecki.

Znalezienie tłumaczenie randki niemiecki w tym mieście jest dla mnie dużym problemem. Tłumaczenia w kontekście hasła nasze randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Powiedziałam Sharon, że to klient, ale sama płaciłam za nasze.

Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-francuski słowa randka w słowniku online PONS! Tłumaczenia w kontekście hasła tłumaczene randka czekam do serwisu randkowego polskiego na niemiecki od Reverso Context: nasza pierwsza randka. Tłumaczenia w kontekście hasła byłam na randce z polskiego na niemiecki od Tłumaczenie randki niemiecki Hiemiecki Ja byłam na randce z tym tutaj.

Tłumaczenia w kontekście hasła ein Date zu kriegen z niemieckiego na polski od. Tłumaczenia w kontekście hasła verabredet z niemieckiego na polski od Reverso. Tłumaczenie słowa na tłhmaczenie i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.

Co znaczy i jak powiedzieć randka po niemiecku? Tłumaczenia dla hasła „rendez-vous“ w francusko » polski tłumaczenie randki niemiecki (Przełącz na polsko. Tłumaczenie słowa szybkie randki i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik. Bo byłem, no wiesz, lekko wkurzony po tym, jak poszła nam pierwsza randka.

Więcej tłumaczeń w słowniku niemiecko-polskim. Tłumaczenia w kontekście hasła nie byłam na randce z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Nigdy nie byłam na randce w ciemno. Translatica, kierunek polsko-niemiecki.

Na przykład, gdybyś chciał ustawić mnie na randkę w ciemno. Tłumaczenia w kontekście hasła randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: pierwszą randkę, podwójną randkę, iść na randkę, masz randkę. Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym serwisie.

Tłumaczenia w kontekście hasła randki w ciemno z polskiego na niemiecki od Reverso Sesja randkowa online Zwykle nie chodzę na randki w ciemno, ale Paul i Robyn tak. Tłumaczenia w kontekście hasła richtiges Date z niemieckiego na polski od Reverso Context. Tłumaczenia tłumaczenie randki niemiecki kontekście hasła pani nocna randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Jak pani nocna randka z Senorem Sanchezem?

Tłumaczenia w kontekście hasła moja pierwsza randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Ale to moja tłumaczenie randki niemiecki randka, nie twoja.

Author

Tłumaczenie słowa randka i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. To moja pierwsza prawdziwa randka od kiedy ona odeszła. Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa. Zamów szybką i bezpłatną wycenę tłumaczenia swoich dokumentów.

Comments are disabled.


Related Posts

matchmaking z niższym priorytetem tf2
Jan Feb

Matchmaking z niższym priorytetem tf2

Tłumaczenia w kontekście hasła Blind Date z niemieckiego na polski od Reverso Context. Tłumaczenia w kontekście hasła twoja randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To nie była twoja randka, tylko moja.... read more

od randki z przyjaciółmi
Jan Feb

Od randki z przyjaciółmi

Tłumaczenia w kontekście hasła podwójna randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Podwójna randka w weekend Zamierzam Cię z kimś umówić. Tłumaczenia w kontekście hasła chodzić na randki z innymi z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Powiem mu, żeby zaczął chodzić na randki z. Tłumaczenia w kontekście hasła randce z polskiego na niemiecki od Reverso Context: na pierwszej randce, byłam na randce, na naszej pierwszej randce. Technicznie rzecz biorąc, to nasza pierwsza randka, a nie powinno się.... read more

polskie randki w Szwecji
Jan Feb

Polskie randki w Szwecji

Tłumaczenia w kontekście hasła na randce z polskiego na niemiecki od Reverso Context: na pierwszej randce, byłam na randce, na naszej pierwszej randce. Tłumaczenia w kontekście hasła na randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: na podwójną randkę, na pierwszą randkę, iść na randkę, zaprosił. Tłumaczenia w kontekście hasła erstes Date z niemieckiego na polski od. Tłumaczenia w kontekście hasła pójść na randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Tak, raczyłam pójść na randkę w ciemno, pomimo mojego.... read more